Firmamızın değişmez prensipleri , müşteri memnuniyeti , daima kalite ve mükemmel hizmet anlayışı ile güvenilir ve sürdürülebilir bir değer oluşturmaktır. Aksoy Oto Serviste müşteri memnuniyeti daima birinci önceliğimizdir.

Uygun fiyatlarımız, kaliteli ustalığımız ve tek seferde çözüme ulaşma prensibimiz, bizi tercih etmeniz için yeterli nedenlerdir.

Kurulduğu günden bugüne var olan firmamız ; yenilikçi , kaliteye ,güvene ve müşteri memnuniyetine önem veren , müşteri ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap veren ve müşteri odaklı hizmet sunan bir bakış açısına sahiptir.

Başarı ve sürekliliğimizin teminatı olarak kaliteli ve güvenilir hizmet konusunda; göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermeye gururla devam edecektir.

Servisimizde aracınızın bakım, onarım ve kasko gibi tüm işlemleri tek çatı altında konusunda uzman olan ekibimizle yerine getirilmektedir.

30 yıllık tecrübemizle bütün teknik aşamalarda sertifikalı eğitimlerine katılıp marka araçlar konusunda edindiğimiz uzmanlığımızı ve mesleki tecrübelerimizi uzman kadromuzla birlikte sizlere hizmet vermek için kullanmaya hazırız.

Periyodik bakımın, kaporta, elektrik, mekanik, motor, boya , lastik , cam , detaylı iç-dış temizlik ,boya koruma , far temizliği gibi servis kavramının bütününü oluşturan bileşenleri aynı çatı altında sunmaktayız.

Aksoyoto.net